Nové aktuality
na našich internetových
stránkách společnosti 

 GMTrans
Naše hlavní služby jsou půjčovna užitkových vozů (dodávek),
dodávková autodoprava, kovošrot - výkup kovů.

Víkend  Pátek od 9,00hod. -  Neděle do 18.30hod.
2600,-Kč ( limit bez omezení km po ČR ). 
AKCE: ráno půjčíte - večer vrátíte 
již za 990,- Kč
s předplaceným limitem po ČR na 400km !!!

Stručný přehled námi nabízených služeb naleznete na úvodní straně a podrobné informace v jednotlivých kategoriích v hlavním menu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, viz. sekce kontakty nebo nám jednoduše napište přes kontaktní formulář. Obratem Váš dotaz zpracujeme a náš dispečink Vás bude kontaktovat.

Nejsme nejlepší, nejsme rychlejší než blesk, nejsme ani nejlevnější.
Tak proč právě nás?

Nechlubíme se, pracujeme!!!


25.6.2012

Kde nás najdete

Kovošrot - výkup kovů

Zajišťujeme komplexní portfolio služeb sběrných surovin, v rámci kterých vykupujeme sběrné suroviny.
Vykupujeme barevné kovy, neprovádíme občanský výkup.

Nemáme svou provozovnu a tedy i drahý nájem za místo v Praze a další zaměstnance pro manipulaci, ale jsme napojeni přímo na hutě se kterými spolupracujeme a váš kovový odpad jim odvážíme přímo od Vás a tudíž nejsme zatíženi vyššími náklady na provoz firmy a snažíme se každému zákazníkovi vyjednat tu nejlepší momentální cenu na trhu.

Nabízíme Vám:
 • profesionální demontáž technologických celků, nejrůznějších ocelových a jiných kovových konstrukcí, průmyslových zařízení apod. a následnou ekologickou likvidaci vytěžených kovových materiálů a kovového odpadu
 • odborné roztřídění odpadového materiálu s ohledem na příslušnou platnou legislativu a ochranu životního prostředí
 • hromadný svoz kovového odpadu, odborné naložení a odvoz starého železa v předem sjednaném termínu
 • přistavení odpadového kontejneru a dalších sběrných nádob na kovový odpad

V případě potřeby či požadavku ze strany zákazníka připravíme druhotné sběrné suroviny (odpadový materiál) do požadovaného stavu například pomocí těchto zpracovatelských technologií:
 1. Řezání a pálení (tímto způsobem jsou zpracovávány především velké kusy železa)
 2. řezání úhlovou bruskou
 3. demontáží a dalšími způsoby které jsou nutné pro následné zpracování

Vykupujeme železo, barevné kovy, kovošrot a kovový odpad - mmj. také:
 • všechen železný šrot, čisté železo, veškeré kovy i nejrůznější kovový odpad vykupujeme jak od jednotlivců, firem, živnostníků (jako jsou např. automechanici, svářeči, zámečníci apod.) i velkých výrobních podniků (podniky zpracovatelského průmyslu, výrobní koncerny, továrny apod.)
 • výše uvedený kovový a železný odpad vykupujeme bez omezení – jedinou pomyslnou hranicí je Vaše chuť s námi začít spolupracovat. Váš materiál si pomocí naší techniky odvezeme (po dohodě) pro Vás zajistíme přistavení kontejneru na kovový odpad odpovídajících rozměrů.
 • naším cílem není jen „jednorázový byznys“ a tedy snaha srazit výkupní cenu za „každou cenu“ na nejnižší možnou úroveň - naopak - v případě, že se zařadíte mezi naše pravidelné zákazníky, rádi se s Vámi dohodneme na individuálních výkupních cenách tak, abyste se brzy stali našimi stálými zákazníkyCo nás charakterizuje:
 • více než „jen“ výhodné výkupní ceny
 • komplexnost řešení na všech úrovních a ve všech fázích procesu nakládání s odpady
 • v případě oboustranně projeveného zájmu o dlouhodobou spolupráci Vám zpracujeme návrh individuálních obchodních podmínek, včetně optimalizovaných výkupních cen
 • specializujeme se na výkup, třídění včetně dalšího zpracování & ekologickou recyklaci železa, železného šrotu, barevných kovů a kovových slitin

Výkupní ceny kovů
Aktuální výkupní ceny železa, stejně jako výkupní ceny všech dalších kovů a kovových slitin, které v rámci našich služeb zpracováváme, se neustále mění a vyvíjí.

Konkrétní cena je ovlivňována jak aktuální situací na tuzemském trhu s kovovými odpady, tak i nepřímo vlivem aktuální situace na globálním trhu výkupních cen železa, barevných kovů, kovošrotu a souvisejících druhotných surovin.

Aktuální ceník vykupovaného kovového odpadu je podrobně revidován a upravován s ohledem na vývoj jednotlivých dílčích ukazatelů sledovaných počas obchodování na tzv. Londýnské burze kovů (tzv. „LME“ - zkratka vycházející z ofic. anglického názvu - London Metal Exchange)

Pro aktuální cenu nás kontaktujte a bude s vámi sjednána nejlepší možná cena v ten daný okamžik.


Přidat do oblíbených